Wektoryzacja

Przekształcimy Twoje bitmapy w profesjonalne wektory!

W ramach naszej drukarni online Print4u specjalizujemy się nie tylko w drukowaniu naklejek, etykiet i magnesów, ale również w konwersji różnorodnych obrazów na wektory, zapewniając kompleksową gamę usług graficznych dla Twojego biznesu.

Nasz zespół wykorzystuje najnowocześniejsze oprogramowanie, aby tworzyć wyjątkowe grafiki wektorowe. Znani jesteśmy z kreatywności i umiejętności konwersji. Pomagamy w kreowaniu materiałów promocyjnych oraz rozwijaniu działań online i offline. Dla nas praca z wektorami to codzienność.

Nasza usługa to pełna wektoryzacja, zachowująca drobne szczegóły, które pomijają automatyczne narzędzia.

Dzięki nam zaoszczędzisz czas, unikniesz frustracji i zyskasz profesjonalne, gotowe do użycia projekty. Wypróbuj usługę wykonaną przez naszego doświadczonego grafika. Oszczędź na kosztach, zyskaj na jakości, i szybko przekształcaj swoje bitmapy w profesjonalne wektory!

Jak pracujemy:

  • 1

    Po otrzymaniu zapytania przedstawiamy wycenę. Szacunki są oparte m.in na podstawie złożoności kształtu i liczby kolorów.

  • 2

    Po opłaceniu usługi jeden z naszych grafików od projektowania wektorów przystępuje do ręcznej pracy nad obrazem (nie używamy zautomatyzowanego oprogramowania)

  • 3

    Prześlemy Ci podgląd obrazu wektorowego, gotowy do poprawek w razie potrzeby.

  • Po zatwierdzeniu ostatecznego projektu otrzymasz link do pobrania docelowych plików wektorowych.

Kontakt w sprawie wektoryzacji: grafik@print4u.pl

Konwersja logo na wektor

Konwersja logo na format wektorowy to jedna z najczęściej wybieranych i popularnych usług edycji graficznej. Polega na przekształceniu logo z formatu rastrowego na wektorowy.

Ogólnie rzecz biorąc, logo w formacie rastrowym może nie sprostać wszystkim potrzebom marketingowym, ponieważ jego jakość ulega pogorszeniu podczas powiększania, co ogranicza jego wszechstronne zastosowanie.

Aby móc wykorzystać logo w różnych mediach, konieczne jest posiadanie pliku wektorowego, który zachowuje doskonałą jakość przy dowolnym powiększeniu.

Specjalizujemy się w konwersji logotypów na format wektorowy, wykorzystując do tego najnowocześniejsze narzędzia graficzne, takie jak Illustrator. Oferujemy profesjonalną obsługę przy niskich kosztach.

Konwersja zdjęcia na wektor

Wektoryzacja obrazów jest nieodzowna w przypadku, gdy obrazy rastrowe nie spełniają oczekiwań. Przy wydruku lub publikacji wysokiej jakości nie można polegać na formatach rastrowych, takich jak jpg czy png. Próbując powiększyć te obrazy, zauważysz zniekształcenia i rozmycie, a piksele staną się widoczne, co sprawi, że obraz będzie niewyraźny. Takie obrazy nie nadają się do zastosowań profesjonalnych. Tutaj z pomocą przychodzi konwersja obrazu na format wektorowy, który zachowuje doskonałą jakość.

Potrzebujesz wektoryzacji obrazów? Szukasz usługi konwersji na format wektorowy? Jako profesjonalny dostawca usług wektoryzacji, oferujemy pomoc w przekształcaniu Twoich obrazów. Nasz zespół grafików zajmie się Twoimi potrzebami. Tworzymy pliki wektorowe gotowe do druku i urządzeń cyfrowych, id małych ikon po duże billboardy, nasza technologia pozwala na konwersję obrazów do dowolnego formatu wektorowego. Jeśli szukasz grafików wektorowych, skontaktuj się z nami - pomożemy

Konwersja skanu na wektor

Konwersja rysunku na wektor

Konwersja obrazu uszkodzonego na wektor

Konwersja obrazu rozmazanego na wektor

Jeżeli potrzebujesz wektoryzacji swojej grafiki nasza usługa konwersji plików jpg, png czy gif na formaty wektorowe pdf, svg, eps, ai to dokładnie to, czego szukasz! Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt pod adresem email: grafik@print4u.pl.

pixel