Magnesy z Twojego projektu

( ilość produktów: 4 )

Oferujemy różnorodne magnesy, idealne do reklamy Twojej marki w różnych środowiskach:

Magnesy Reklamowe na Lodówkę
Wykorzystaj codzienne nawyki klientów, umieszczając subtelne, ale skuteczne magnesy reklamowe na ich lodówkach. Nasze magnesy, drukowane metodą UV na folii magnetycznej, dodają elegancji i zapewniają nieskazitelny wygląd. Stają się one nieodłączną częścią codziennego życia, eksponowane podczas gotowania, spożywania posiłków czy przygotowywania napojów.

Magnesy Suchościeralne na Lodówkę
Przekształć każdą gładką powierzchnię w tablicę suchościeralną dzięki naszym matom magnetycznym. Idealne jako planery na lodówkę, zapewniają klarowność i radość w organizacji codziennych zadań. Drukowane ekologiczną technologią HP Latex, pokryte laminatem suchościeralnym, spełniają normy trudnopalności i umożliwiają swobodne zapisywanie notatek.

Magnesy na Auto
Odwieczne hasło "ruchomy billboard" nabiera nowego znaczenia dzięki naszym magnesom samochodowym. Drukowane na folii 0,7mm, zabezpieczone laminatem, są nie tylko wytrzymałe na warunki atmosferyczne, ale i przyciągają wzrok zarówno pieszych, jak i innych kierowców. To doskonałe narzędzie do zrobienia trwałego wrażenia!

Magnesy Odblaskowe na Auto
Bezpieczeństwo w połączeniu z reklamą! Nasze magnesy odblaskowe to idealne rozwiązanie dla reklamy na samochodach. Łączą w sobie folię odblaskową z folią magnetyczną o grubości 0,7mm, zapewniając nie tylko widoczność, ale także trwały i błyszczący druk dzięki technologii HP Latex. To nie tylko reklama - to także wzrost bezpieczeństwa na drodze!

Oto magnesy, które nie tylko reklamują Twoją markę, ale stają się funkcjonalnymi elementami w codziennym życiu, zarówno w domu, biurze, jak i w trakcie podróży.

pixel