Dostawa i płatność

Forma dostawy Cena *
Kurier DPD Kurier DPD 15,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 10,00 zł
Odbiór osobisty Odbiór osobisty 0,00 zł

Z uwagi na specyfikację produktu (produkty wykonywane z projektów klienta) jedyną dostępną formą płatności jest płatność przed realizacją zamówienia.

Formy płatności
BLIK - szybkie i bezpieczne płatności specjalnym kodem.
Po wyborze płatności przeniesiemy Cię na stronę płatności BLIK. Aby zdobyć kod, wystarczy zalogować się do swojej aplikacji bankowej. Zapisz swoją przeglądarkę jako bezpieczną przy pierwszej płatności BLIK jeśli chcesz płacić jeszcze szybciej.
PayU - system szybkich płatności internetowych
System szybkich płatności internetowych, który umożliwia natychmiastowe dokonanie wpłaty. W ramach PayU masz do dyspozycji płatność: BLIKiem, przelewem tradycyjnym, kartą płatniczą, portfelem elektronicznym.
Przelew tradycyjny
Płatność przelewem tradycyjnym - po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas nr konta, na który należy uiścić wpłatnę za zamówienie.
Płatność kartą - płać szybko i bezpiecznie swoją kartą płatniczą
Płatność kartą płatniczą za pośrednictwem PayU.
PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
Wypróbuj zakupy z usługą Zapłać za 30 dni bez żadnych dodatkowych kosztów. Po wyborze tej metody płatności przekierujemy Cię na stronę płatności PayPo. Podasz swoje podstawowe dane i potwierdzisz transakcję kodem SMS. PayPo opłaci Twoje zakupy w naszym sklepie, a Ty rozliczysz się z PayPo w ciągu 30 dni. O zbliżającym się terminie spłaty PayPo przypomni Ci mailowo oraz za pomocą SMS.
Faktura na przelew*
Dla instytucji publicznych oraz stałych partnerów oferujemy możliwość uzyskania faktury na przelew, w tym celu przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy biuro@print4u.pl
pixel